CCNP için Kadıköyde hangi kursu tavsiye edersiniz
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
CCNP için Kadıköyde hangi kursu tavsiye edersiniz

Sanırım CCNP ye evde hazırlanmak mümkün değildir. Bu yüzden bir kursa gitmeyi düşünüyorum. Kursta gerçek routerlarla pratik yapma imkanıda olur sanırım. Siz CCNP için kadıköyde hangi kursu tavsiye edersiniz?

deliDumrul Guest

Standart CCNP için Kadıköyde hangi kursu tavsiye edersiniz

Sanırım CCNP ye evde hazırlanmak mümkün değildir.
    Bu yüzden bir kursa gitmeyi düşünüyorum. Kursta gerçek routerlarla pratik yapma imkanıda olur sanırım. Siz CCNP için kadıköyde hangi kursu tavsiye edersiniz?

Jeof isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Ne yazık ki kurslarda gerçek Routerlar ile pratik yapma imkanını yeterince hatta hiç bulamıyorsunuz. Bunun yerine Packet Tracer, Dynagen gibi programlar mevcut. Özellikle Packet Tracer CCNA için yeterli olacaktır. CCNP için de Dynagen ile çalışmanızı öneririm.

Kadıköyde CCNP eğitimi veren bir kurum olarak, benim bildiğim 2 tane yer var. Onları sizde biliyorsunuzdur. İsim vermeyeyim Zira yıllardır eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmalar.

Selamlar...

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

buradan kur ismi veremiyoruz bu tip tavsiyeleri özel mesaj yoluyla bildirilmesini rica ediyoruz

deliDumrul Guest

Gerçek cihazlarla eğitim vermiyorlarsa zaten gerek yok.
    ingilizcem yeterli, CBT Nuggetslarım var. Simulatorlerle zaten pratijk yapıyorum ama CCNP için gerçekten pratik gerekir diye düşünüyordum
    dumur oldum şimdi ya hiç aklıma simulatörlerle CCNP ye hazırladıkları hiç gelmemişti.
    Ne yapayım peki evde CCNPye hazırlanabilirmiyim sizce.

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

merhaba
    ingilizceniz yeterli ise sorun olacağını sanmıyorum,okuyarak öğrenirsiniz
    uygulama kısmında gns 3 ve packet tracer kullanabilirsiniz
    başarılar

netboy Guest

Merhaba ,

CCNP sertifikasyonuna evde hazırlanabilirsiniz.Ben şahsen öyle yaptım.Tabii ingilizce seviyeniz çok önemli.Eğer çok iyi ingilizce biliyorum , okuduğumu anlıyorum, dinlediğimi de anlıyorum diyorsanız bir çok eğitim ve döküman mevcut internette.
    Ayrıca dynamips,dynagen veya GNS3 ile dilediğiniz topolojiyi kurabilirsiniz.Sadece BCMSN tarafında uygulama konusunda eksiklikler yaşanabilir , o da dynamips'in switch ios'larını simüle edememesinden kaynaklanır.
    Maddi durumunuzu bilmiyorum ancak ingilizce konusundaki şartları taşıyorsanız ve meraklı bir yapınız varsa size boşuna kursa para vermeyin derim.Onun yerine kendiniz hazırlanın , disiplinli bir şekilde çalışırsanız ortalama 6 haftada bir sınav alabilirsiniz.İnternet üzerinden rack kiralayan yüzlerce yer var , özellikle switching tarafındaki uygulama eksikliğinizi o şekilde giderebilirsiniz.

Başarılar , azimle çalışırsanız başarmamanız için hiç bir sebep yok.
    Dilerseniz özel mesaj atabilirsiniz.Tecrübelerimi paylaşırım seve seve

deliDumrul Guest

Thumbs up

Alıntı netboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

CCNP sertifikasyonuna evde hazırlanabilirsiniz.Ben şahsen öyle yaptım.Tabii ingilizce seviyeniz çok önemli.Eğer çok iyi ingilizce biliyorum , okuduğumu anlıyorum, dinlediğimi de anlıyorum diyorsanız bir çok eğitim ve döküman mevcut internette.
    Ayrıca dynamips,dynagen veya GNS3 ile dilediğiniz topolojiyi kurabilirsiniz.Sadece BCMSN tarafında uygulama konusunda eksiklikler yaşanabilir , o da dynamips'in switch ios'larını simüle edememesinden kaynaklanır.
    Maddi durumunuzu bilmiyorum ancak ingilizce konusundaki şartları taşıyorsanız ve meraklı bir yapınız varsa size boşuna kursa para vermeyin derim.Onun yerine kendiniz hazırlanın , disiplinli bir şekilde çalışırsanız ortalama 6 haftada bir sınav alabilirsiniz.İnternet üzerinden rack kiralayan yüzlerce yer var , özellikle switching tarafındaki uygulama eksikliğinizi o şekilde giderebilirsiniz.

Başarılar , azimle çalışırsanız başarmamanız için hiç bir sebep yok.
    Dilerseniz özel mesaj atabilirsiniz.Tecrübelerimi paylaşırım seve seve

ABD de 5 sene yasadim, ingilizce problemim yok. Cisco ise bir tutku, cok severek ugrasiyorum. Su an bir firmada bilgi islem sorumlusuyum ama genede networking i iyi ogrenmek istiyorum. Sanirim evde kendim calisacagim. Tavsiyeleriniz icin cok tesekkurler.

rulexxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

hiç birini tavsiye etmem hepsi para tuzağı

+ Konuyu Cevapla