Cisco CCNP Kursunu Devretmek Istiyorum
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco CCNP Kursunu Devretmek Istiyorum

slm arkadaşlar netrona ccna ve ccnp eğitimi almak için sözleştm ccna eğitimi alıyorum. kocaelinde öğrenci olduğumdan gidip gelmem çok zor oluyor.ve ccnp eğitimini almak istemyorum. ccnp eğitimini benim sözleştiğim fiyatla

flya61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Cisco CCNP Kursunu Devretmek Istiyorum

slm arkadaşlar netrona ccna ve ccnp eğitimi almak için sözleştm ccna eğitimi alıyorum.
    kocaelinde öğrenci olduğumdan gidip gelmem çok zor oluyor.ve ccnp eğitimini almak istemyorum.
    ccnp eğitimini benim sözleştiğim fiyatla almak isteyen arkadaşlar varsa dan haber verebilirsiniz.

kursu netron bilişim akademisi kadıköy şübesinden almaktym.
    ilgili arkadaşlara duyrulur.

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

E-mail ve MSN vermek bazı sakıncaları da bereberinde getirdiği için kaldırıyorum.

İlgilenen olursa burada kendini tanıtır , istediğini belirtir özel mesajdan iletişime geçebilir.

Ayrıca CCNP Eğitimi için sözleşmenizde devir etmenize engel olabilecek bir madde olup olmadığını araştırdınız mı ?

Kurs size birkaç sayfa sözleşme imzalattı. Tamamını okudunuz mu buna engel olabilecek bir madde var mı ?

Diğer bir ayrıntı CCNP Eğitimini devir için "sizin sözleştiğiniz ücret" nedir onu da yazarsanız ilgilenenler için bilgilendirici olmuş olursunuz.

Standart cisco

sözleşmeyi okudum ayrıca netron reh.serv. görüşmemde bana bu teklif sunuldu.başka biri eğitimi alabilir diye.
    sözleşmede CCNP Fiyatı 2.100.ytl die konuşmuştuk.

dersler hafta sonları 09:00 ile 15:00 arası eğitim toplam ders saati.200 saattir.
    size verebileceğim bilgi bu kadar arkadaşlar.

bu arada eğitim.20.03.2010 da başlayacak...

getrue isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Mart ayında ve Netron Kadıköyde olması güzel, kesin değil ama şu an kafama yattı.
    Mart ayına kadar başka bir arkadaşla anlaşmazsan, senden CCNP yi devir alabilirim.

cesur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Merhaba,

ogrenmek istedigim bi iki sey var

egitim tarihi tam olarak ne zaman yani baslangic ve bitis

CCNP derken tamamindanmi bahsediyorsun yoksa modullerden bir veya ikisindenmi.

Sormamin nedeni bana epey ucuz geldide ( yasadigim yerde sadece tek modulun fiyati 2400 yurolardan basliyor )

Mart ayinda tum egitim tamamlanmis olacakmi ve son olarak indirim kuponlari veriyorlarmi

tesekkurler

dani06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Aklındaki fiyat nedir? uygun bir fiyat istersen ben düşünebilirim...Ankara'daki şubesine devir yaptırabiliriz.

+ Konuyu Cevapla