CCNP (642-845) ONT Sınavı - Sayfa 4
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci ... 234
Toplam 34 sonuçtan 31 ile 34 arasındakiler gösteriliyor.
CCNP (642-845) ONT Sınavı

syslog2 Nickli Üyeden Alıntı kardeşim burası hızır idi yunus idi , gibi komik tartışma platformumu gidin giriliyor girilmiyor diye başlık açın orda tartışın bir arkadaş ont sınavı ile il gili

ENIGMAFORCE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Alıntı syslog2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim burası hızır idi yunus idi , gibi komik tartışma platformumu gidin giriliyor girilmiyor diye başlık açın orda tartışın bir arkadaş ont sınavı ile il gili başlık açmış çorbay a çevirmişssiniz. la havle.

ont sınavına en yakın zmaanda giren kim var acaba, yaklaşık 20 gün içinde ont sınavına girmeyi planlıyorum.

birsey komiginemi gitti arkadasim?...isteyen istedigi seyi sorar..konu ile alakasiz bir soruda degil..o zaman sende git "ont sınavına en yakın zmaanda giren kim var" diye baslık ac..hersey icin baslıkmı acalim yani?..yeri gelmisken sorulan bir soru..kimsenin zararina degil aksine yararina...bencil olmayalim lutfen...

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı syslog2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim burası hızır idi yunus idi , gibi komik tartışma platformumu gidin giriliyor girilmiyor diye başlık açın orda tartışın bir arkadaş ont sınavı ile il gili başlık açmış çorbay a çevirmişssiniz. la havle.

ont sınavına en yakın zmaanda giren kim var acaba, yaklaşık 20 gün içinde ont sınavına girmeyi planlıyorum.
    Alıntı ENIGMAFORCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birsey komiginemi gitti arkadasim?...isteyen istedigi seyi sorar..konu ile alakasiz bir soruda degil..o zaman sende git "ont sınavına en yakın zmaanda giren kim var" diye baslık ac..hersey icin baslıkmı acalim yani?..yeri gelmisken sorulan bir soru..kimsenin zararina degil aksine yararina...bencil olmayalim lutfen...
    gençler sakin..

syslog2 Guest

bişey komigime gitmedi , sen devam et o zaman konuya kaldığın yerden.

carlsberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Thumbs up

Alıntı cdp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - ciscopress ont kitabı .
    - cbt ont videoları
    - testinside 8.04

kitabı en az 3 kere okudum. Özet çıkardım. Ardından videoları seyrettim.
    toplam 1 ay sürmüştü.
    seni takip ediyorum kardeşim

+ Konuyu Cevapla