CCNP Second Shot
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
CCNP Second Shot

Arkadaşlar merhaba, CCNP sınavlarında second shot hakkı devam ediyormu.Temmuz ayı sonunda bitti diye biliyorum ama belki uzatmışlardır diye sormak istedim.

emrah07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arrow CCNP Second Shot

Arkadaşlar merhaba,
    CCNP sınavlarında second shot hakkı devam ediyormu.Temmuz ayı sonunda bitti diye biliyorum ama belki uzatmışlardır diye sormak istedim.

shroud41 Guest

bildiğim kadarıyla bitti, devam ettirmiyorlar.Ama yine de bir kontrol etmek lazım.Tam araştırmadım ancak sanırım vue'nun sitesinden bakılıyormuş.

emrah07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Ancak okuma fırsatım oldu attığınız mesajı.Evet Vue'nin sitesinde bittiği gözüküyor.

“Come Back 2009” Promotion

Here’s how to redeem your Cisco “Come Back 2009” Exam:

Register for an exam at full price. If you fail the exam, you may schedule a free retake of the same exam by entering the promotion code: COMEBACK2009 at the time of registration.

IMPORTANT NOTE: This promotion ended on July 20, 2009.

Offer only valid for Career Certifications and Specialization Exams (not valid on online exams or the CCDE Practical Exam – 352-011). NOTE: All exams needed for a certification must be taken to gain back your certification.

+ Konuyu Cevapla