ONT 642-845 Sınavı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
ONT 642-845 Sınavı

merhaba arkadaşlar bugün ont sınavına girdim 883 aldım geçtim ama sınavda çok zorlandım ve kesin kalacağımı düşündüm kesinlikle soruların cevaplarını tamamen ezberleyin 6 7 şıklı sorular çıkıyor ve birbirlerine çok

muratymurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart ONT 642-845 Sınavı

merhaba arkadaşlar bugün ont sınavına girdim 883 aldım geçtim ama sınavda çok zorlandım ve kesin kalacağımı düşündüm kesinlikle soruların cevaplarını tamamen ezberleyin 6 7 şıklı sorular çıkıyor ve birbirlerine çok benziyorlar

size diyeceğim ont sınavı deyip kolay olacağını düşünmeyin iscw daha kolay geçmişti

bilginize,

fleon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Tebrik ederim.Başarılarınız daim olsun.

Ancak, konuları özümsemeksizin dumpları ezberleyerek girmenin bomboş bir sertifika dışında kimseye birşey kazandırmayacağı kanaatindeyim. Tabiki tercihinize saygı duyarım.

temennilerin için teşekkürler

dostum beni bilen bilir. sınavlara, kişi ne kadar bilirse bilsin bu pass4sure yi ezberlemeyen kazanamaz

bakın kim olursa olsun ne kadar ben biliyorum derse desin ve bilsede pass4sure yahut testking olmadan bu sınavları geçmesi çok ama çok zor
    ben bunları ezberlemeden bu sınavları geçerim diyen biri varsada çıksın alnından öpüp geçsin sınav parasını ben vereceğim.
    Konu muratymurat tarafından (30.08.2009 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Öncelikle tebrik ederim , sınav sorularına gelince , bir kısım sorular zorunlu olarak ezberleniyor mesela switching de aironet desktop utility deki sekmeler,ikonlar gibi..
    Ama bunun dışında tüm soruları ezberlemek pek akıl karı iş değil , şansınıza sorular güncellenir tam o sırada bilmediğiniz soru denk gelir ve konuya hakim olmazsanız yapamazsınız , konuyu anladıysanız zaten 4 şıklı 7 şıklı fark etmez yaparsınız , ben sınawlara girdiğimde ont haricinde hiç bi zaman son dumplar olmamıştı , öncelikli olarak konuyu öğrenmek daha sonra bazı soruları ezberleyip o şekilde girmek gerekir , ama dediğiniz gibi dumplar olmadan zor gerçekten , ben ilk ccna girdiğimde dump olayını bilmiyodum ilk girişimde 670 alıp kalmıştım , dumpları buldum 900 küsürle geçmiştim
    Mr.google knows everything , ask to him...

evet sana katılıyorum kesinlikle doğru
    ccna ilk sınavında 1 ay gece gündüz tv izlemden kendim çalıştım tek tek tüm konuları ve testkingede ama sınavda 745 aldım sonra boyle olmayacagını anladım pass4sure çalıştım 936 aldım yanı
    arkadaşlar burada mertliğe delikanlılığa gerek yok elin gavuru herşeyi haraca bağlamış her girdiğimiz sınav için bi dünya para alıyorlar siz konuları bilin işinizde çalışın uygulayın ama sınavlarda da pass4sure vs geçin çünkü her kalınan sınav için aynı parayı tekrar ödüyoruz.
    burada ont ile ilgilide yazmamın amacıda budur memleketin parası bu adamlar bu şekilde akıyor yazık başka arkadaşlarda sınava giren arkadaşların tecrübesinden yararlansın geçsinler

fleon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Alıntı muratymurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet sana katılıyorum kesinlikle doğru
    ccna ilk sınavında 1 ay gece gündüz tv izlemden kendim çalıştım tek tek tüm konuları ve testkingede ama sınavda 745 aldım sonra boyle olmayacagını anladım pass4sure çalıştım 936 aldım yanı
    arkadaşlar burada mertliğe delikanlılığa gerek yok elin gavuru herşeyi haraca bağlamış her girdiğimiz sınav için bi dünya para alıyorlar siz konuları bilin işinizde çalışın uygulayın ama sınavlarda da pass4sure vs geçin çünkü her kalınan sınav için aynı parayı tekrar ödüyoruz.
    burada ont ile ilgilide yazmamın amacıda budur memleketin parası bu adamlar bu şekilde akıyor yazık başka arkadaşlarda sınava giren arkadaşların tecrübesinden yararlansın geçsinler
    Yanlış anlaşılma var. Ben kimseye dumplara bakmayın demiyorum. Sen çalış, alacağın sertifikanın altını doldur. Garantiye almak için dumplara yada başka testlere de bak elbette, pratik geliştir. İstiyorsan ezberle. O senin tercihin. Sertifikanı aldığında birisi bişey sorduğunda zamanında altını doldurmuş ol ki, utanmayasın. Yarın bir gün, iş ortamında altını doldurmadığınız sertifikalar çok sırıtır. Sizlerin iyiliği için söylüyorum. Söylediğim bu, yoksa delikanlılık mertlik diyerek popülist yaklaşmanın gereği yok.
    Konu fleon tarafından (30.08.2009 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir.

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

merhaba
    cisco sınavlarına sadece pass4sure
    ezberleyip geçenle çalışarak vekonulara
    hakim olarak giren birisinin tek ortak yanı
    sertifika almış olmaları olur.
    bazı soruların ezberlenmesi gerektiğine bende
    katılıyorum fakat versiyon değiştiği zaman
    konulara hakim birisi yinede sınavı geçer
    ezber yapan kalır diye düşünüyorum
    ben ccnp olacağım diyen birisi zaten
    sadece ezberle kendini kandırmaz.
    herkese başarılar.
    Önce OKU sonra SOR.

sith isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Microsoft sınavlarını anlarımda cisco sınavlarını nasıl ezberle geçiyorlar? sınavlarda hele birde composite ise en az 3-4 tane similasyon geliyor. Bunların ezberlenecek bir yanı yok zaten. Herhalde similasyonların sınava etkisi düşük. Yoksa soru ezberlenerek yapıalcak iş değil bence.

irony isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Tebrik ederim. Basarilarinin devamini diliyorum.

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

soruları ezberlemektense mantıgını anlayarak çözmek en iyisi mantıklar aynı zaten. bide simulasyon sorularının önemi büyük cisco sınavlarında
    The day that never comes

+ Konuyu Cevapla