ONT 642-845 Sınavı - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 13 sonuçtan 11 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.
ONT 642-845 Sınavı

arkadaşlar benimde rahatsız olduğum bir konu aslında ben yıllarımı verdim bu sektöre şimdi hiç alakası olmayan bir insan bu sertifikasyon programlarına girerek ezber yapıp aldığı sertifikayla neredeyse aynı seviye konumuna

muratymurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

arkadaşlar benimde rahatsız olduğum bir konu aslında ben yıllarımı verdim bu sektöre şimdi hiç alakası olmayan bir insan bu sertifikasyon programlarına girerek ezber yapıp aldığı sertifikayla neredeyse aynı seviye konumuna geliyoruz bu şekilde de olmaması gerek bence. adam sertifika almış ama doğru düzgün bşey bilmiyor o zmn alınan serttifkanın bile bi anlamı kalmıyor. ayrıcalık ortadan kalkıyor benim için önemli olan bu işle uğraşıyo olan insanların işini iyi yapıp araştırma yapması bilgisini artırması önüne bir sorun geldiğinde de onu halletmesi vizyonunu geliştirmesi yanında da bildiğini belgeleyen bu sertifikayı alması beniğm mantalitem budur bişey bilmeyip alınan bir setrfika ise kağıt parçasından başka bisey değildir

saygılarımla

muratymurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

arkadaslar bence zaten network konularını bılmeyen bı ınsan ccnp veya benzerı sınavlara gırmesın once ısı ogrensın sonra gırsın ama sımdı ınsanlar oyle yapmıyo once sertfıka sonra ogrenmek bu yanlıs ben yanlıs anlasıldım galıba bu bızede zarar verıyor ıy ıkotu ayırt edılmıyor ayırca paralarına yazık meslek kolay ogrenılmıyor sonra sıkılıp bırakıyolar odedıklerı paralarda havaya ucuyo

cdp Guest

Öğrenmek .. öğrenmek ve yine öğrenmek ..

sertifika olmadan iş bulamazsın, çalışayım işin nasıl olduğunu öğreneyimde sertifikayı sonra alırım deme şansın olmaz çoğu zaman.
    Çünkü iş ilanlarında sertifikan kadar adamsındır, neyi ne kadar bildiğinden çok sertifikan var mı yok mu dur.
    Ezberlersen işin olabilir ama iyi mi olur orası da muamma..
    yani iki uçu reçelli degnek..

+ Konuyu Cevapla