CCNA, CCNP Pass4sure - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 15 sonuçtan 11 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA, CCNP Pass4sure

Çok teşekkürler, eline sağlık. sınavdan sonra mutlaka paylaşım sağlayacağım =)

meydey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Çok teşekkürler, eline sağlık. sınavdan sonra mutlaka paylaşım sağlayacağım =)

maximus_alfredo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Cisco Certified Network Associate Routing & Switching (CCNA) 640-802 Sınavlarına Hazırlık

Merhaba arkadaşlar,

Ben biraz geç de kalmakla network konusundaki bilgimi pekiştirmek, geliştirmek ve sertifikalandırmak istiyorum.

Bu durumda bayaa bir döküman topladım ama hangisinden başlamalı ve veya hangisine çalışmalı tam olarak bilemedim.
    Biraz ondan biraz bundan dalıp dalıp çıktım.

Sizlerden ricam, aranıza yeni katılan biri olarak tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Örneğin Oreily nin TCP/IP kitabına bakıyorum, bir yandan da cisco press dökümanları indirdim

ama hangisine bakayım bilemiyorum tam olarak. Simülasyon ve veya örnek sınav olarak nelere dikkat etmeliyim,

herhangi bir fikir ve önerisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Saygılarımla,

mbaybarsk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Öncelikle CBT nuggets'ın ve Trainsignal'ın CCNA serilerini edin. Bunların yanında bir de todd lammle'ın kitabını edin.

Konuları şu sırayla çalış, önce CBT nuggets, sonra Trainsignal en son olarak da Sybex'in kitabında aynı konuyu bitir. Ve kesinlikle acele etme, sindire sindire git, geri dönmek zorunda kalma.

Bu üçü yetmiyorsa, gidip bir de Cisco discovery ve Exploration serisini de edinebilirsin.

Tabii yanında simulasyonlar için GNS3 ve PAcket Tracer da lazım olacak.

O TCP/IP kitabını biliyorum, çok iyi bir kitap, ama referans kitabı olarak tercih edeceğim bir şey. Bu şekilde bir sürü kitabım var aslında, sadece referans olarak tutuyorum.

maximus_alfredo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

CBT Nuggets ve Trainsignal ayrıca da sybex olarak şu versiyonu indir diyebileceğin bir link var mıdır ? Ya da cisco press e de bakmak gerekir mi ayrıca ? Bir de pass4sure diyor arkadaşlar o nedir ? Sİmülasyon olarak hangi gns3 versiyonu lazım ? herhangi birtanesi olur mu ?

Saygılarımla,

carlsberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

eyvallah manowar, sana hail and kill diorum

+ Konuyu Cevapla