Cisco Sınavı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Sınavı

Arkadaşlar Merhaba Sınavı bugün geçtim. pearsonvue.com/authenticate bölümünden sınav sonuçlarımı görebiliyorum ama cisco.com'un tracking sayfasında henüz sınavım görünmüyor biraz zaman mı geçmesi gerekli? Yada direk cisco bana mail falan mı atacak

capua isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Cisco Sınavı

Arkadaşlar Merhaba Sınavı bugün geçtim. pearsonvue.com/authenticate bölümünden sınav sonuçlarımı görebiliyorum ama cisco.com'un tracking sayfasında henüz sınavım görünmüyor biraz zaman mı geçmesi gerekli? Yada direk cisco bana mail falan mı atacak onu mu bekliyim ne kadar sürer bilen varsa cevaplandırırsa çok sevinirim.

erdix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

cikan sorular hakkinda bilgi verir misin?

Valla sorular dumplardakin birebir aynısıydı sadece şıkların yerleri değişikti lablar acl2 , eigrp ve vtp 9tut.comdakilerin birebir aynısıydı. 920 ile geçtim 55 dakkada bitirdim çok zor bi sınav değil yalnız bu çağda cisconun bu yavaşlığı beni öldürüyo :/

Sertifikamı aldım arkadaşlar. Cisco bildirdiği gün sayısına birebir mutabık anlaşılan sınavın elimize geçmesi 10 iş günü maksimum diyor ve 9 iş gününde sınav sonucumu sitede görebildim sertifikayı pdf olarka istedim 5 iş günü maksimum süresi var onunda o da 4 iş gününde elime ulaştı neyse sonuç olarak bi sıkıntı yok ama böyle bi çağda 13 gün bile çok uzun bi süre bence.

+ Konuyu Cevapla