CCna Study Guide Todd Lammle Hakkında
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6
CCna Study Guide Todd Lammle Hakkında

Merhaba arkadaşlar. 2011 yılında CCNA eğitimini bir merkezden almıştım ancak sınav ücretleri vs. derken sınava girme şansım olmadı. Aradan geçen dönemde o bilgiler haliyle paslandı. Şimdi o bilgileri tazelemek istiyorum

Shine is offline Junior Member

Default CCna Study Guide Todd Lammle Hakkında

Merhaba arkadaşlar. 2011 yılında CCNA eğitimini bir merkezden almıştım ancak sınav ücretleri vs. derken sınava girme şansım olmadı. Aradan geçen dönemde o bilgiler haliyle paslandı. Şimdi o bilgileri tazelemek istiyorum ama elimdeki tek basılı kaynak "Todd Lammle Cisco Certified Network Associate Study Guide Sixth Edition". BU aralar yaptığım araştırmalarda sınavın değişikliklere uğradığını öğrendim. Sizden ricam ve öğrenmek istediğim; elimdeki bu kaynak konu listesi bakımından yeterli mi yoksa güncel bir sürümü mü çıktı da ek konular mı geldi, yoksa bilgi aynı bilgi mi? Şimdi yeni sürüm varsa onu bulmak ayrı bir mesele, Türkçe değildir o da ayrı bir mesele. Elimdeki kaynaktan P Tracer desteğiyle çalışsam fayda alır mıyım?

56 kişi görüntülemiş. Hiç fikri dahi olan bir kişi bile yok mu burada?

AcLMasteR is offline Administrator

https://www.amazon.com/gp/product/11...2dd01956dfd179

buradaki sayfada yeni kitabın içeriği ile ilgili bilgi sahibi olabilir yada karşılaştırabilirsin. elindeki kaynakla Packet Tracer ile uygulama yaparak çalışırsan tabiki de fayda sağlayacaktır. zaten şu aşamada kullanabileceğin en basit simultor sanırım odur.

ayrıca ek konular için cisco resmi sayfasında ki https://learningnetwork.cisco.com/co...am/exam-topics bu linkten takip edebilirsin.

Türkçe dökümanla ilerlemekte belki sıkıntı çekebilirsin, eğer Türkçe olmaması bir meseleyse önce bu konuyu bir çözmen senin için daha iyidir diye düşünüyorum.
    The day that never comes

Yanıt için çok teşekkür ederim, bu arada ICDN 1 ve 2 isimli kaynağın elime geçmesi muhtemel. Sanırım o da bu camiada bilinen bir kaynak. Onun da daha fazla yardımı olabileceğini düşünüyorum, siz ne dersiniz bu bahsettiğim ICDN kaynak hakkında.

AcLMasteR is offline Administrator

ICND 1 - 2 ccna konularının 2 ye bölünmüş hali, sınav olarakta böyle bir seçenek mevcut. Tek sınav yada 2 ayrı sınava girip geçerek CCNA sertifikası alabilirsin. cisco official kaynaklarıda tercih edebilirsin, internette biraz aramayla ulaşabilirsin.
    The day that never comes

Quote Originally Posted by AcLMasteR View Post
    ICND 1 - 2 ccna konularının 2 ye bölünmüş hali, sınav olarakta böyle bir seçenek mevcut. Tek sınav yada 2 ayrı sınava girip geçerek CCNA sertifikası alabilirsin. cisco official kaynaklarıda tercih edebilirsin, internette biraz aramayla ulaşabilirsin.
    Teşekkür ederim AcLMasteR, fikirleriniz oldukça yardımcı oldu. Şimdi bana düşen çalışmak.

+ Reply to Thread

Bookmarks