IPv6 Workbook, IPv6 Nedir - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 17 sonuçtan 11 ile 17 arasındakiler gösteriliyor.
IPv6 Workbook, IPv6 Nedir

e-mky Nickli Üyeden Alıntı root hazır demişkeen yeri değilmi ama belirtmek istiyoum bu rapid de sınırsız download yuapmanın yolou yokmu google da arattım rapid letcher diye program vs var denedim

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı e-mky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    root hazır demişkeen yeri değilmi ama belirtmek istiyoum bu rapid de sınırsız download yuapmanın yolou yokmu google da arattım rapid letcher diye program vs var denedim ama işe yarayan elle tutulacak bişey yok acaba rapid account bulunabilirmi ne yapmamı önerirsiniz...

Alıntı yaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar

Bedava rapidshare account bulmak imkansiz dencek kadar zordur, Benim tavsiyem indirmek istediginiz her seyi not edin "yane linkleri", linklerin canli olup olmadigini konrol edin.

1 aylik rapidshare hesabi 5.99 euro sanirsam buda 10 YTL birsey galiba, alin hesabi odeyin 5.99 indirin indirebilidginizi 1 ayda.

Isin en kolay cozumu budur yoksa her download basi 1-2 saat beklerisin, e yane indirdigin herneyse zaten 5.99 kat kat fazladir, e bu adamlarda para kazansinki bu isler boyle doner.....

Mesela yane.

Hepinizin IP 'si static mi
    Ben pek bir şey indirmem internetten ama oldu ya rapid gerekti diyelim. Aç - kapa atema

2 saat bekleyeceğime modemi kapatıp açarım.
    Bir şey upload edeceksem de 4shared.com 'u kullanırım. tek hesapla 5 GB kota vermişler.
    üyelik de bedava. daha ne olsun. rapidshare'yi neden zengin edeyim ki.

yaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

SYSTEMcigim ben mecburen static IP kullaniyorum, yoksa ARTEMA bizede uyar ama velakin olimiyi....
    Yaman

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

kazanma noktasinda haklisin. ama daha ucuz olabilir diye dusunuyorum. cunku bedava sonucta bulabiliyorsun. bir de tas atip kolu yorulmuyor ya diskten birkac bayt yer ayiriyor hepsi bu bir de internet.. verin bana her ay 2 milyon en kral sharing sunucusunu size kurayim

bu arada adsl i kapa ac tekrar indir yontemi de pek ise yarar cinsten..

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

System'a katiliyorum. 4shared.com nasil yapiyorsa reklamdan nasil gelir elde ediyorsa birileri de rapid'e bunu iletmeli artik boyle birsey var diye

Standart CCIE LAB Sinavi

Merhaba Arkadaslar,

Oncelikle kusura bakmayin, bayagi bir suredir forumlarda aktif olamadim...Mazeretim var, CCIE LAB sinavina hazirlaniyorum. sinav tarihim30 Ocak 2009'da, cuma gunu. Mubarek gundur ya ondan.

Bu sebepten dolayi sinav hazirliklari agir basiyor, ama soz en kisa zamanda ve firsatta tekrar aktif olarak forumda bulunacagim.

= su andaki durum halim.
    Yaman

burner Guest

Slm;

Umarim sizin icin hayirlisi olur ve basarili olursunuz....

Iyi gunler

Thumbs up

tesekkurler Burner, yardim oldu yane
    Yaman

+ Konuyu Cevapla