CCNA 'dan Sonraki Cisco Eğitimleri - Sayfa 3
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 29 sonuçtan 21 ile 29 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA 'dan Sonraki Cisco Eğitimleri

arkadaşlar eğitim aldığım yer sistem uzmanlığı ve mcpd kursu için amerikada %100 staj imkanı sağlıyor şuan CCNA deyim allah izin verirse ekim gibi ccnp yede giriceğim sistem uzmanlığına yazılmakta istiyorum

pedantic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

arkadaşlar eğitim aldığım yer sistem uzmanlığı ve mcpd kursu için amerikada %100 staj imkanı sağlıyor
    şuan CCNA deyim allah izin verirse ekim gibi ccnp yede giriceğim sistem uzmanlığına yazılmakta istiyorum ne düşünüyorsunuz?[/

vurgun Guest

CCNP ye bashlayacansa bir az zor olmazmi.Bana sorsan zor olur 2 si ayni anda gitmez

Alıntı xboxdelisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar eğitim aldığım yer sistem uzmanlığı ve mcpd kursu için amerikada %100 staj imkanı sağlıyor
    şuan CCNA deyim allah izin verirse ekim gibi ccnp yede giriceğim sistem uzmanlığına yazılmakta istiyorum ne düşünüyorsunuz?[/

deliDumrul Guest

ben amerikada 5 sene kaldım, 2.5 sene bir üniversitenin kampüs network management kısmında çalıştım. CCNP olup oraya gidersen staj yaptığın yerle konuş sana sponsor olsunlar, senin için h1 vizesine başvururlar. Tabii ABD de kalmak istiyorsan. Benim tanıdık arkadaşlarım var onlar CCNA bile değiller ve çok iyi yerlerde çalışıyorlar.

e-mky Guest

arkadaşlar konuyla pek ilgili yok ama su anda ccna eğitmi bitirdim bu gün itibaeiyle ilerisi için sormak istiyorum istanbulda

ccnp +ccsp
    ccnp
    ccnp +ccvp
    yada
    ccnp +ccsp +ccvp olan birisinin maaşı ne kadar olur yada
    ne kadardan başlar..

pedantic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

e-mky maaşı geç ya =) anlıyorum yaş 26 olmuş parayı düşünüceksin ama sen işini sevdikten sonra zevkle yaptıktan sonra simitçi olsan bile istediğini kazanırsın yeterki iste..

ExtremE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhaba Arkadaşlar
    ilk mesajımı bu konuya yazıyorum, umarım devamıda gelicek ve günler aylar geçtikce söylediklerinizi daha iyi anlayıp forumuda daha bir zevkle takip edeceğim.
    Ben yeni mezun elektrik mühendisiyim, telekominikasyon sektöründe kariyer yapmak istiyorum, bu yüzden ccna eğitimi ile bir başlangıç yapmak istiyorum.
    Sormak istediğim birkaç soru var sizlere

ccna eğitimine bugün başlıyorum, hedefimde ccie ye kadar gitmek var. Size sormak istediğim azimli bu işi gerçekten severek yapmak isteyen birisinin orta seviye ingilizce bilgisi ile ne kadar sürede ccie yi tamamlayacak düzeye gelebileceği?

Kafamda yurtdışına çıkıp bu işi yapma düşünceleride gezinmekte. Bir arkadaş amerikada %100 staj imkanı veriyor demiş. Bu nasıl oluyor kurs veren yermi imkan sağlıyor? imkan sağlıyorsa tecrübesi olan arkadaşlardan bilgilerini alabilirsem sevinirim.

Ayrıca academytech de kurs eğitimime başlayacağım. Bazı forumlarda zamanı yakşalık 1sene öncesine dayalı iletiler okudum, routerlern düzgün çalışmadığı iyi anlatılamadığı gibisinden fakat daha sonra bu durumların ortadan kalktığınında birkaç yerde duyumunu aldım. Academytech de eğitimi almış veya almakta olan arkadaşlar şuanki durumundan bahsedip görüşlerini bildirirse sevinirim.

çok yazdım kusra bakmayın, sorularımı cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler..
    Konu ExtremE tarafından (11.08.2008 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.

dayt Guest

Alıntı e-mky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konuyla pek ilgili yok ama su anda ccna eğitmi bitirdim bu gün itibaeiyle ilerisi için sormak istiyorum istanbulda

ccnp +ccsp
    ccnp
    ccnp +ccvp
    yada
    ccnp +ccsp +ccvp olan birisinin maaşı ne kadar olur yada
    ne kadardan başlar..

e-mky o nerde ne işi yapacağına çok bağlı birşey. Ama TAHMİNEN eğer işini hakkıyla yapıyorsan başlangıç olarak ayda 1500 civarı birşey alırsın en azından.

e-mky Guest

arkadaşlar yorumlarınız için tşkler. bilgerini paylaşan herkese tekrar tşkler...

ccna eğitmi biteli 2 ay oldu sınavlkara işlerimin yoğunluğundna pek çalışma mkanım olmadı.
    7 ekimde ccnp eğitmine başlıyorum. biliyorsunuz ki ülkemizde bilişim sektöründe çalışanlra pek değer verilmez . hatta adam yerine konuşmadığıda cok olmuşdur. o nednele maaş konusunu bu kadar derinlemesine incelemek istedim.
    son larak xbox delisi arkadaş yorum ve cümlen çok harika aslında hayatın özüde bu olmalı ama buna pek değer verilmiyor ülkemizde.

elusive isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

CCVP yap. Tum avp. da (ozellikle dogu avp.) oldugu gibi TR`de de patlama yasanacak Voip konusunda. Harcanan dakikalarin ne faturasi var ne fisi. Kur makinayi 2 EP`de gelsin paralar.
    CCVP:Is+Para garantisi+Eglenceli konu
    tek eksisi HER DAKIKA COK ONEMLI ! her an tetikte dikkatli olmak lazm. :P

+ Konuyu Cevapla