CCNA 'dan Sonraki Cisco Eğitimleri - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA 'dan Sonraki Cisco Eğitimleri

CCNA de aldığım eğitim beni tatmin etti ama şöyle networkün ne olduğunu az biraz öğrenmiş olduk.Daha ileri gitmem gerektiğini düşünüyorum ve bunu için durmak yok..devam ... Sizce yapabilir miyim Vurgun

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

CCNA de aldığım eğitim beni tatmin etti ama şöyle networkün ne olduğunu az biraz öğrenmiş olduk.Daha ileri gitmem gerektiğini düşünüyorum ve bunu için durmak yok..devam ... Sizce yapabilir miyim Vurgun hocam ..
    Konu AcLMasteR tarafından (24.01.2008 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.
    The day that never comes

vurgun Guest

Sen yaparsin ,azmin buna yetiyor

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

eyvallah .
    The day that never comes

e-mky Guest

herkese sonsuz tşkler.. özellikle x25 tam benim tam istediğim cvp ları verdin bu noktadan sonra konuyu tam olarak kavradım sayılır işte duymak istediklerim buydu benim amacım elbette ccna alim sonra kendimi geliştirim yan gelip yatarım nasıl olursa komşuda pişer banada düşer zihniyeti değil. benim içn ccna bir araç sadece hedef asla değil, ccna aldıkdan sonra ccsp ve ccvp gibi bir alanda uzmanlaşmak seninde dediğin gibi, arp spoofing, 3600,6500 ve 7200 series switch ve routerları ayağa kaldırabilmek önemli , benim sorduğum soruda ccsp ve ccnp mi derken hangi alanda uzmanlaşmam gerektiğini tam olarak bilemediğimden di. yoksa ipphone, konuları işin tam anlamıyla ilei düzey alanı,

bu söylediklerin için bir şey sormak istiyorum.
    "bir CCNP sindir Arp spoofing ataklarını engelleyebiliyor Sahte DHCP serverların yolunu kesebiliyor bir DMVPN uygulamasında tünel içerisinde tünel kazabiliyorsan sen zaten iyi bir CCSP sindir."
    bu söyledikleirn için sanırım ccnp ve ccsp işin içine giriyor, bunları öğrene bilmek için ne yapmalıyım, sanırım gittikçe saçmalıyorum. bilkgisizliğime verin

multicast uygulamalarına hakim olmak içn ne yapmalıyım ccvp mi bu işe giriyor ??? öğrenmek istediklerim asıl buydu,

yaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Exclamation

vet dogru...aynen katiliyorum e-mky-!!!!
    Konu yaman tarafından (05.03.2008 Saat 01:53 ) değiştirilmiştir.
    Yaman

e-mky Guest

sdttn 58 ben 22 nisanda bt eğitimde aşlıyorum anlaştım şükür, sınava girince cıkan soruları burada paylaşırsan seniriz 3.5 ay sürecek ondna sonra 1 ay çalışıp sınava girmeyi düşünüyorum yani sorular senin sınavdakilerle büyük ihtimal aynı olur sanıım ... cvp bekliyorum senden....

e-mky Guest

bu konuyla ilili su anki kararım şu arkadaşlar;
    şu anda ccna eğitimi bitmeküzere ben CCNP, CCSP ve CCVP almayı düşünüyorum eleşiive fikirleri olanların mesajlarını beklerim hocam bana ccsp ve ccvp istemen saçma birinde CCIE SEcurity devam et yada diğerine demişdi ben hala security ve voice eğitimidnd euzman bir numara olmakistiyorum tabi bunun için bir 4-5 yıl gecmes ilazım...

vurgun Guest

CCIE security olman ichinde yinede CCIE r&s okuman gerek sinavlar burdan geliyor.
    bana sorarsan CCSP yoksa CCVP ben sana CCVP derim

Alıntı e-mky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuyla ilili su anki kararım şu arkadaşlar;
    şu anda ccna eğitimi bitmeküzere ben CCNP, CCSP ve CCVP almayı düşünüyorum eleşiive fikirleri olanların mesajlarını beklerim hocam bana ccsp ve ccvp istemen saçma birinde CCIE SEcurity devam et yada diğerine demişdi ben hala security ve voice eğitimidnd euzman bir numara olmakistiyorum tabi bunun için bir 4-5 yıl gecmes ilazım...

e-mky Guest

peki ben ccie gibi olayı kasmaya gerek kalmadan ccsp ve ccvp okusam kötümü olurki.. sonucda security konusunda ve voice konusund auzman olmak istiyorum ikiside cok komplex ve karmaşık şeyler ama bunulardan önce ccnp alt yapısyla routing ve switchin sğalamlaştırmak istiyorumm. ... ben yüzde 90 kararımı verdim.

ccsp ve ccvp mutlaka istiyorum tabi sizlerin görüşleride ck önemli benim için.

vurgun Guest

okumana zaar yok ,
    Alıntı e-mky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki ben ccie gibi olayı kasmaya gerek kalmadan ccsp ve ccvp okusam kötümü olurki.. sonucda security konusunda ve voice konusund auzman olmak istiyorum ikiside cok komplex ve karmaşık şeyler ama bunulardan önce ccnp alt yapısyla routing ve switchin sğalamlaştırmak istiyorumm. ... ben yüzde 90 kararımı verdim.

ccsp ve ccvp mutlaka istiyorum tabi sizlerin görüşleride ck önemli benim için.

+ Konuyu Cevapla