CCIE LAB Sınavı ve CCIE Dökümanları - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 40 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
CCIE LAB Sınavı ve CCIE Dökümanları

Turkiye de CCIE sertifikali eleman arayan firma var midir? Var ise nasil bir pozisyonda calistirir?

akyuznet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Turkiye de CCIE sertifikali eleman arayan firma var midir? Var ise nasil bir pozisyonda calistirir?

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

bulunduğum şirkette 3-4 kişi var,genelde danışman olurlar...

yaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart Ccıe_lab_sınavını_gecemedım

Merhaba Arkadaslar,

Ilgininenlerin bildigi uzere CCIE LAB, sinavima girdim, ve neyazikki basaramadim.

Sebepler cok ama, ilginenenlerin dikatine, bu sinav hicte sanildigi gibi asiri zor bir sinav degil, yane zor ama olayin icinde isen zor degil...

E tabi soracaksiniz, ulan madem zor degil sen niye kaldin, cacik ham meddesi? Ben kaldim cunki eksik oldugum bolumlerden tam kafamda netlik kazan mamis bolumlerde tahminimin uzeride fazla soru cikti ve diolayisi ile bu bolumlerdeki puan farkini diger guclu oldugum bolumlerde ne kardada 90% uzerinde basari sagladiysamda kapatamadim.

Yane anliyacaginiz daha once beilrtigim gibi:

IP SERVICES
    SECURITY

Bu yukaridaki bolumlerde %100 luk bir basarasizlik yasadim, DOC-CD'nin kullanimida biraz degismis galiba tabi bununda yardimini alamadim, cunki benim kullandigim ve DOC_CD diye bildigim yer www.cisco.com/univercd sitesi idi, fakat sinavda bu bolume girmek yasklanmis ama onun yerine Select Your Product - Product Support - Cisco Systems. sitesi kullaniliyor analyacaginiz bu DOC-CD isini iyce ogrenin.

Zaten QoS ve MULTICAST bolumlerinde kendi esekliminden yeterince puan toplayamadim ama neyse o benim bilmedigimden degilde sinav sirasinda kalacagimi anlayinca beynimin durmasindan kaynaklandi.

Sinav suresi 8 saat yeterince zaman ben oglenden once butun L2, IGP ve BGP bulumlerini bitrip test etmistim, yane analayacaginiz yemek molasina kadar 56 puan zaten cepte idi, ondan sonra diger bolumlerde cakinca tikandim.

Asagi yukari 65 puan topladim sanirsam, yane 15 puanla kaldik ama neyse, gecilemeyecek kadar zor degil, zaten cikista konustuk sinavdakilerle, 13 kisiden sadece bir tane SECURITY CCIE yapan cocuk mutlu ve gectiginden emindi, gerisi her kes, dokunsan agalyacakti. Yane zor ama gecilir, zaten 24000 kadar insanda gecti......

Sonra daha detayli yazarim......

Kismetse bir daha MAYISIN 26'si 2009'da deniyeceme ve muhtemelen yine kalip, yine gelip burda avaz avaz yok sundan kaldim yok bundan kaldim diye yazacagim.....Eger hem calisip hem 7 aylik bir bebekle ve birde kari dirdiri ile ugrasiyorsaniz biraz motoru zorlarsiniz.....
    Yaman

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

geçmiş olsun yaman hocam inşallah diger sefere gecersiniz
    The day that never comes

Standart gecmis olsun

Gecmis olsun.

Verdigin bilgiler icin tesekkurler, ben de insallah ilk denememi Nisan da yapmayi dusunuyorum. Simdi open enden sorular da eklendi. Daha henuz karsilasan yok galiba ama cok zor olmasa gerek.

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

sağlık olsun hocam pahalı bir tecrübe oldu ama nihayetinde bir tecrübe olmuş oldu, bundan sonrakinde başarıcaksın inşallah...

dayt Guest

Olsun ya bir sınavdan başarısız olmak dünyanın sonu değil ya.
    bir dahakine daha fazla çalışır girersin geçersin

dunyanin sonu degil ama 2000 USD civari maliyet biraz dusunduruyor insani..

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

herseyin hayirlisi olsun ben hep ccie sinavina gidip basarili olduktan sonra istemiyorum lan sertifikanizi demeyi hayal etmistirim

evli ve cocukluyum..

durum boyle olunca bir de calisiyorsan gercekten cok zor konsantre olup zaman ayirarak konulari ozumsemek..

henuz girmedim ama sanirim security kisminda takilirim diye dusunuyorum..

mert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Yaman cok uzuldum.

ikinci defa gececegine eminim,bu arada akyuznet arkadasimiz cok iyi bir noktaya degindi kisa bir sure sonra sinava girmeden once 3-5 soruluk bir sinav yapacaklarmis. Sorular cok zor degil ama sasirtmaya yonelik.

+ Konuyu Cevapla