CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

Forum Mobil Sürümü Aktif Edilmiştir  
+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
ANKA-comTIA Yolları Ayırdı

Ankaranın en büyük eğitim ve sınav merkezlerinden ANKA iletişim comTIA ile yolları ayırdı kurumun resmi sitesinde yayınlanan açıklamayı aynen yayınlıyoruz... ANKA grup olarak Cisco ve ComTIA Yetkili Eğitim Merkezliğini bıraktık.

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member x25 will become famous soon enoughx25 will become famous soon enough

Standart ANKA-comTIA Yolları Ayırdı

Ankaranın en büyük eğitim ve sınav merkezlerinden ANKA iletişim comTIA ile yolları ayırdı kurumun resmi sitesinde yayınlanan açıklamayı aynen yayınlıyoruz...

ANKA grup olarak Cisco ve ComTIA Yetkili Eğitim Merkezliğini bıraktık. Temmuz sonu itibariyle şirketler grubumuza ve bilişim sektörüne katkısı bulumadığını düşündüğümüz, sadece ödenen aidatlarla döviz kaybına neden olan yapılanmalardan ayrılma kararımız gereği bazı sertifikasyon programlarını bırakıyoruz. İlk olarak Temmuz ayı itibariyle Cisco Yetkili Eğitim Merkezliğini bıraktık. Ancak Cisco eğitimlerimiz aynen ANKA kalitesiyle devam edecek. Ağustos itibariyle 2 yıldır yürüttüğümüz Türkiye'deki tek CompTIA Learning Alliance sertifikasyonunu bıraktık.

root - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator root will become famous soon enoughroot will become famous soon enough

Fatih hocam bahsi geçen eğitim firması Ankara'da tek sözü geçen köklü bir eğitim yeriydi sanırım. Cisco ve ComTIA Yetkili Eğitim Merkezliğini ni bırakmış olabilirler ama Cisco eğitimlerine devam ediceklermiş zaten. Bu eğitimdeki kaliteye çok engel olmayacaktır. Ama çok fazla seçenek olan bir istanbul gibi bir metrepolde tabiki yetkili eğitim merkezi aranmalıdır. Acaba Ankara'da Cisco işine el mi atsak Fatih hocam? Ne dersin

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member x25 will become famous soon enoughx25 will become famous soon enough

sn adminim aslında düşünmüyor değilim ama guzel bir altyapı plan ve projeye ihtiyaç olacak

root - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator root will become famous soon enoughroot will become famous soon enough

Lightbulb

biraz da imkan meselesi Fatih hocam.
    sağlam bir altyapı da sağlam bir banka cüzdanı demek bi noktadan sonra.
    tabi CISCO bilen network adminleri de lazım. az kaldı 3 , 5 sene sonra Çubukçu'yu silicez bu piyasadan

meds Guest

Sayın admınlerım sızlerı desteklıyoruz sız acın bızde network admın oluruz o zamana kadar

e-mky Guest

compTIA sertifikası hakkında bilgi almak istiyorum CCNA sertifikası ile birlikte CompTIA N+ da düşünyotrum ne dersiniz fikirlerinizi bekliyorum

x25

Standart tercih sizin

Alıntı e-mky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    compTIA sertifikası hakkında bilgi almak istiyorum CCNA sertifikası ile birlikte CompTIA N+ da düşünyotrum ne dersiniz fikirlerinizi bekliyorum
    tavsiyem öncelikli olarak linkteki yazımı okumanız...

http://www.ciscotr.com/showthread.php?t=644

+ Konuyu Cevapla

Bu Konu İçin Etiketler