CCIE Mobile 2012 Ekim Kasim - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 13 sonuçtan 11 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.
CCIE Mobile 2012 Ekim Kasim

ccie sınavlarına gns3 ile hazırlananların sayısı hiçde az değil galiba Hocam,ciddi anlamda dünyada kabul görüyor ve routing konusunda gerçek cihaza neredeyse gerek kalmıyor. inşallah switching tarafınıda geliştirlerse o zaman çok

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

ccie sınavlarına gns3 ile hazırlananların sayısı hiçde az değil galiba Hocam,ciddi anlamda dünyada kabul görüyor ve routing konusunda gerçek cihaza neredeyse gerek kalmıyor. inşallah switching tarafınıda geliştirlerse o zaman çok daha harika olacak. gns networkcüleri en çok bundan yakınıyor.

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

TS sinavi icin %90 oraninda yeterlidir.10 ticket in sadece bir tanesi switching i kapsamaktadir
    LAB icin %80 oraninda yeterlidir.toplam 5 section dan olusan sinavin 1 section u L2 dir tabi advandec services kisminda yapayacagimiz MLS QoS ve benzeri multilayer uygulamalari haric.

Temel anlamda L2 ihtiyacini GNS karsiliyor ancak MST gibi rapit pvst gibi udld ve benzeri ozellikleri desteklemedigi icin sinavi birebir karsilamak mumkun degil.Ancak Gercek multilayer sw lere sahipseniz GNS cloud sayesinda 3600 3700 7200 gibi routerlar ile switchlerinizi tekbir topolojide calistirabilirsiniz

hemsovak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart ccie lab

merhaba ustadlar
    ccie written ı yenı gecen bır caylak olarak onumuzdekı sene ınsallah lab sınavına gırmeyı planlıyorum.yalnız bu konuda hıc bılgım yok bu yuzden sızın gıbı degerlı ustadlardan yardımınızı talep edıyorum.
    bu sınava en ıyı nasıl hazırlanılır , bu konuda yol harıtam nasıl olmalı ? duyumlara gore ekımdekı ıstanbuldakı mobıl labda bayagı kalan olmus yanı bu sınavı bu kadar zor yapan faktorler ne ? gecmenın puf noktaları nedir ? gecenlerin gecemeyenlerden farkları nedir ? duyumlara gore 19 defa sınava gıren hala gecemeyenler varmıs ? bana bıraz sehır efsanesı gıbı geldı bir insan 19 defa girerde nasıl gecemez ? eger bu sınav bu kadar zorsa ilk gırısınde gecenler nasıl gecer ? farkındayım bıraz fazla sordum ama beyın fırtınası yapıyoruz dıyelım bu konuyla ılgılı aklıma her gelenı sordum .siz degerli ustadlarımız deneyımlerınızi ve tecrubenızi bızle paylasırsaınız cok memnun oluruz

sımdıdıden tesekkurler
    saygılarımla ıyı calısmalar

+ Konuyu Cevapla