CCIE Mobil Lab (2012)
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
CCIE Mobil Lab (2012)

Merhaba, arkadaşlar nisanda CCIE Mobil Lab istanbul'a gelecek olarak görünüyor. Cisco Certified Internetwork Expert ( CCIE ) Sınava girmeyi düşünen var mı? CCIE Routing / Switching (R&S)Lab Sınavına ayrıca ne

cbir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart CCIE Mobil Lab (2012)

Merhaba, arkadaşlar nisanda CCIE Mobil Lab istanbul'a gelecek olarak görünüyor. Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) Sınava girmeyi düşünen var mı?

CCIE Routing / Switching (R&S)Lab Sınavına ayrıca ne kadar ödüyoruz.

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

emre_og isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Ben bu sene gireceğim. Fakat mobil lablar tavsiye edilmediğinden Dubai'de girmeyi planlıyorum.

netz53281 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhaba,
    Ben sınava İstanbul'da girmiştim. Mobil sınava 2 kere girdim, 2. denememde sınavı geçtim. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Daha önce Dubai'de CCSI (Cisco Certified System Instructor) sınavına girmiştim. İstanbul'daki mobil sınav ile Dubai'deki sınav arasında bir fark yok(Komut yazarken ikisinde de aynı derecede gecikme oluyor vs.). Sınavda donanımsal çözülmesi vakit alacak olan bir sıkıntı çıkarsa (düşük bir ihtimal ama olabilir) sınav iptal ediliyor ve sınav hakkınızı daha sonra kullanabiliyorsunuz.

emre_og isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Merhaba,
    İstanbul'daki mobil sınavın yapılacağı yer ile ilgili herhangi bir mail gelmedi bana cisco'dan sadece invoice geldi ve onun üzerinde de herhangi bir bilgi yok. Bu veriyi nereden alabilirim acaba? Cisco Türkiye'yi aramak mı gerekiyor yoksa belli bir süre kaldığında otomatik mail olarak bilgilendirme mi yapılıyor? Ya da herhangi bir portal üzerinden mi öğreniliyor acaba?
    Teşekkürler

+ Konuyu Cevapla