CCIE R/S v4 LAB Sınavı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.
CCIE R/S v4 LAB Sınavı

Arkadaşlar merhaba Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) Rs V4 Lab Sınavlari artık vue test centerlarda. Cisco Certification Testing Cisco Certification Testing April 2010 Register now to take a Cisco Certified

ret2ww isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart CCIE R/S v4 LAB Sınavı

Arkadaşlar merhaba

Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) Rs V4 Lab Sınavlari artık vue test centerlarda.

Cisco Certification Testing

Cisco Certification Testing

April 2010

Register now to take a Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) Exam being offered during April 2010 at 20 Pearson VUE Professional Test Centers around the world.

Seating is limited and is on a first-come, first-served basis—please register today online or call the Pearson VUE Customer Service line at 877-404-EXAM / 877-404-3926 (Monday–Friday, 7:00 a.m.–7:00 p.m. CT).
    Online Registration

Istanbul
    SÜLEYMAN SEBA CAD. NO: 48 8-Apr

Arkadaşlar sadece nisan ayında.İlk kez olan bir uygulama. Daha detayli bilgi elime geçerse paylaşacağım. Proctor olmayacak şeklinde bir de duyum var. Cisco buradaki ( üstteki link ) yorumlara göre artık yılda 2 defa yapacakmış. 2 defa' dan kasıt mobil lab+ vue center mi yoksa sadece vue centerlarda mı 2 defa yapılacak buna ek olarak mobil lab gelmeyecek mi gibi, bir kaç çeşit soru kafamı meşgul etmeye başladı şimdiden. Bir de bu adreste hangi sinav merkezi var nasil ulaşırız telefonla buradakilere. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Herkese başarılar.
    Konu ret2ww tarafından (13.02.2010 Saat 14:53 ) değiştirilmiştir.

syslog2 Guest

v4 diğerlerinden farkı nedir , ayrıca Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) Security ve CCIE Servive Provider içinde v4 var mı?

ret2ww isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Alıntı syslog2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    v4 diğerlerinden farkı nedir , ayrıca ccie security ve ccie sp içinde v4 varmı...
    V4 sadece aktif olan sınav versiyonu mesela voice ve sec' de V3 var sadece ayni anda iki versiyon olmaz. Versiyondan kasıt sınav formatının yeni teknolojiler ışığında ayarlanması ve versiyonunun yükseltilmesidir.

rmurat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Nisan ayında yapılcak CCIE Sınavda sadece Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) R&S var, diğerleri yok yani

ama mobil lablar yapılmaya devam eder herhalde..

belirtilen adreste de büyük bir ihtimalle Pearson VUE Türkiye merkezi olabilir..Vue nin sayfasından inceledim ama o adreste herhangi bir sınav merkezi bulamadım

umarı yardımcı olmuştur..

corinthians Guest

arkadaslar bu volume-lar versionlar iyice kafami karistirdi,her volume-de ciddi degisiklikler mi oluyor

elifd isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

CCIE R&S v40 cok zor. Kadıköy'de özel bir Cisco kursu (Özel Mesaj'dan bildirebilirim)
    öğrencileri geçmiş aldıkları eğitim sonrasında.

Bu sabah 1 arkadas soyledi bana, cok mutlu oldum ! Bugun gidip konusucam. Insallah bende gecebileceğim

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı elifd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CCIE R&S v40 cok zor. Kadıköy'de özel bir Cisco kursu (Özel Mesaj'dan bildirebilirim) öğrencileri geçmiş aldıkları eğitim sonrasında.
    Bu sabah 1 arkadas soyledi bana, cok mutlu oldum ! Bugun gidip konusucam. Insallah bende gecebileceğim
    Sanırım Orhan ERGUN bey'den bahsediyorsunuz. Kendisi sitemizin yönetiminde yer alıyor ve yardımcı oluyor. Bu vesile ile tekrar CCIE Sertifikasına hak kazandığı için tebrik ederiz.

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Tebrikler Orhan Hocam

elifd isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Smile :)

Evet !
    Bende çok sevindim, hayırlı olsun ! Orhan bey den ozaman herkez bilgi alabilir
    Herkeze bol sanslar!

+ Konuyu Cevapla